<
Přeskočit na obsah

Dny Fajne rodiny

Skočit zpět na výpis všech akcí

Bachovy esence v životě mámy (a táty)

Laskavé povídání s terapeutkou Bachových esencí a maminkou tří dětí Zuzanou Kuperovou. O tom, jak Bachovy květové esence působí a jak mohou pomáhat rodičům v mnoha náročných situacích, které při výchově dětí nastávají.

Bachovy esence mají velmi jemný a zároveň silný účinek a jsou vhodné pro všechny, včetně dětí. Působí na naše emoce a prožívání a pomáhají nám žít náš život v harmonii.

„Této terapii se věnuji již mnoho let jako laik, druhým rokem jako vyškolený terapeut pomáhám zejména maminkám, ale nejen jim. Více o mé práci na stránkách www.silalaskavosti.cz. Pro maminky náročných dětí vytvářím bezpečný prostor pro inspiraci, podporu a sebepéči ve skupině MÁMY SOBĚ A LASKAVĚ (péče a podpora NEJEN maminkám dětí s ADHD)“

Na setkání v Komunitním centru Makovice se můžete těšit na představení celé Bachovy terapie, jednotlivých esencí a jejich účinků. Dozvíte se proč je při míchání esencí nutná konzultace a proč univerzální směsi nefungují, a také jak poznat skutečného odborníka v této oblasti.

Bude prostor pro otázky a v závěru dostanou všichni účastníci možnost pokusit se namíchat si svou lahvičku esencí na míru (za speciální cenu 350,-). Na akci jsou vítány i děti (jejich účast hlaste předem).