<
Přeskočit na obsah

Dny Fajne rodiny

Skočit zpět na výpis všech akcí

Dny Fajne rodiny v NDM

V rámci Dní Fajne rodiny poskytneme speciální slevové akce na rodinná představení.

  • Zážitková noční prohlídka v Divadle Antonína Dvořáka:
    sobotu 28. května nabídneme zážitkovou noční prohlídku, na kterou si musí malí i velcí návštěvníci přinést baterku, aby si posvítili na všechna skrytá tajemství Divadla Antonína Dvořáka! Chcete vědět, jak vypadá divadlo, když v něm nikdo není? Jak v něm vypadá tma tmoucí? Je tu v noci ticho a klid, nebo si divadlo žije vlastním životem? Odborného výkladu a historických informací se tentokrát nedočkáte, ale o zážitky jistě nepřijdete! Kdo jste zvědaví, hlídejte si datum spuštění rezervačního systému!
    Prozradit ale můžeme, že prohlídky budou probíhat od 19 – 22 hodin, kapacita 9 x 15 osob, skupinky budou vycházet s 20 minutovými rozestupy (19:00/19:20/19:40/20:00…).

Hrací karty můžete získat také na pokladnách NDM (prodejní pasáž Divadla Jiřího Myrona a pokladna Divadla Antonína Dvořáka), kde můžete hodinu před představeními v rámci Dnů Fajne rodiny získat i potřebné soutěžní razítko. Při zážitkové prohlídce DADu a pohádkách Ateliéru získáte razítka na požádání hned při vstupu na akci. Z naší instituce tak můžete získat 3 druhy razítek (NDM, Extra, Ateliér).