<
Přeskočit na obsah

Aktuality

  • Úvod
  •   »   
  • Aktuality
  •   »   
  • Žijete s rodinou v Ostravě? Řeknete nám, co vám chybí.

Žijete s rodinou v Ostravě? Řeknete nám, co vám chybí.

Od poloviny srpna do konce listopadu 2020 probíhá on-line dotazníkový průzkum potřeb ostravských rodin, do kterého se už zapojilo 1459 respondentů. Statutární město Ostrava chce zjistit, co vám, rodinám ve městě, chybí a následně iniciovat změny, které byste uvítali.

Cítíte se v Ostravě bezpečně? Jste spokojení s nabídkou zdravotnických a školských zařízení? Chybí vám ve vašem okolí dětské hřiště? Budeme rádi, pokud nám všechny tyto otázky zodpovíte v dotazníku. Děkujeme!

ZDE NAJDETE DOTAZNÍK K VYPLNĚNÍ.

Většina aktuálních respondentů je ze čtyř velkých městských obvodů – Moravská Ostrava a Přívoz, Slezská Ostrava, Ostrava – Poruba a Ostrava – Jih. Chtěli bychom proto vyzvat také obyvatele všech dalších obvodů, včetně těch menších jako Nová Ves, Petřkovice, Lhotka, Plesná, Martinov, Pustkovec, Proskovice nebo Třebovice, aby se zapojili. Občané v dotaznících často navrhují úpravy konkrétních věcí ve svém okolí, a přesně takové výstupy budeme předávat vedením obvodů, aby je mohla zahrnout do svých plánů. Zároveň jsou pro nás informace ze všech obvodů důležité i proto, že dotváří komplexní obraz o potřebách Ostravanů.

Výsledky průzkumu budou zpracovány na začátku roku 2021 a poslouží také jako podklad pro nový Akční plán rodinné politiky statutárního města Ostravy.