<
Přeskočit na obsah

Aktuality

  • Úvod
  •   »   
  • Aktuality
  •   »   
  • Výtvarná soutěž „MOJE RODINA…“

Výtvarná soutěž „MOJE RODINA…“

Co si dnešní děti představí pod pojmem rodina? Jsou to rodiče, sourozenci, přátelé nebo místo, kde žijí? Takovou možnost zamyšlení nabízí výtvarná soutěž Moje rodina… Tři tečky za názvem jsou tam záměrně. Každý si za ně může dosadit to své – svou vlastní lásku k nejbližším, společné okamžiky nebo nejmilejší vzpomínku.

V posledních měsících trávila většina z nás v kruhu svých nejbližších opravdu spoustu času a téma rodiny se tak stalo ještě aktuálnější. Pro všechny ostravské školáky jsme proto ve spolupráci se spolkem Balónek připravili výtvarnou soutěž, která otevírá prostor pro všechny, kdo rádi malují a tvoří. Některé školy se zapojují a hromadně přihlašují práce svých žáků, soutěžící se však mohou hlásit i samostatně. Práce je možné zasílat do 12. června 2020. Přesné informace, jak postupovat, naleznete ZDE.

V každé věkové kategorii bude vybráno celkem 6 nejlepších prací (3+3). Polovinu vítězů určí odborná komise, zbytek vítězů vzejde z internetového hlasování. My pak nejzajímavější díla oceníme a v červenci je vystavíme ve foyer Nové radnice.

Oficiální vyhlášení vítězů a předání cen proběhne 25. června 2020 na Magistrátu města Ostravy za účasti předních představitelů města Ostravy. Soutěž se koná pod záštitou komise rady města pro rodinu a volný čas.

Moc se těšíme na vaše práce!