<
Přeskočit na obsah

Dny Fajne rodiny

ADRAběh: Běžím pro radost

Máme pro vás výbornou zprávu! I letos se můžete těšit na již druhý ročník našeho charitativního ADRAběhu s podtitulem „Běžím pro radost“. Výtěžek ze startovného poputuje tentokrát na podporu znevýhodněných dětí. Pro velký úspěch navážeme na předchozí ročník, ale připravili jsme si pro vás i řadu novinek 🙂.

Jednou z nich je, že náš ADRAběh proběhne v rámci Dnů fajne rodiny. Chceme totiž ukázat, že sportovat může společně celá rodina a všechny věkové kategorie.

Těšit se můžete hned na tři atraktivní trasy v okolí řeky Opavy na 3, 5 a 8 km. Tu nejkratší mohou projít nebo uběhnout skutečně všechny věkové kategorie od kojenců až pro ty dříve narozené. Vítáni jsou nejenom vozíčkáři, ale i kočárky. Na trasu určitě vyrazí i naši dobrovolníci se seniory, které navštěvují v domácnostech i domovech. A jako bonus budou v rámci doprovodního programu připraveny netradiční hry pro všechny věkové kategorie 😊.

Registrovat se můžete od 18. 4. 2023 na stránkách www.adrabeh.cz.  Bližší informace k běhu získáte na našich sociálních sítích FB a Instagram, ale i prostřednictvím stránek www.adraostrava.cz.

Pozvánka