<
Přeskočit na obsah

Aktuality

  • Úvod
  •   »   
  • Aktuality
  •   »   
  • Realizujete aktivity pro rodiny? Zjistěte, jak vás může město podpořit!

Realizujete aktivity pro rodiny? Zjistěte, jak vás může město podpořit!

Zatím co září je pro rodiny již tradičně spojené se školou, pro prorodinné organizace začíná být aktuální téma dotační podpory akcí a aktivit, které plánují realizovat v příštím roce. Síť těchto organizací pomáhá ve městě vytvářet rodině přátelské prostředí a častokrát je i onou pomyslnou pomocnou ruku při řešení mnohých situací, se kterými se rodiny potýkají. Ať už se jedná o činnost rodinných center, akce rozvíjející komunitní život a mezigenerační soužití, či umožňující aktivní trávení volného času rodin až po aktivity preventivního charakte- ru, jako např. rodinné poradenství, semináře a vzdělávací kurzy pro rozvoj rodičovských kompetencí apod.

Zajímá vás, jakou podporu město nabízí takovým subjektům? Jak a kdy správně podat dotační žádost, nebo jestli jsou zamýšlené projekty v souladu s programem podpory? Stavte se na informativní schůzku pro potenciální žadatele. Uskuteční se 20. září 2022 ve 14.30 v místnosti 206a v budově Nové radnice na Prokešově náměstí. Prezentace ke stažení.

Dotační výzva pro projekty na rok 2023 v oblasti rodinná politika bude zveřejněna 16. září 2022, příjem žádostí bude letos probíhat v termínu od 17. – 27. října 2022. Více se o dotacích dočtete zde.

Ilustrační foto. Zdroj: SMO