DNY FAJNE RODINY

Tyto dny patří ostravským rodinám. Přináší řadu akcí a aktivit, které budou pro rodiny s dětmi ve městě probíhat.

DNY FAJNE RODINY navazují na myšlenku Mezinárodního dne pro rodinu (15. 5. 2020) – připomenout si, jak důležitou roli má rodina v našich životech, a vrátit toto téma do pozornosti veřejnosti. Situace, která v polovině března prakticky ze dne na den ovlivnila veškeré dění ve společnosti, zasáhla pochopitelně i do našich příprav. Jelikož si myslíme, že téma rodiny si v této době zaslouží o to víc pozornosti, rozhodli jsme se plánované DNY FAJNE RODINY zrealizovat v náhradním termínu, a to: 16. srpna – 19. září 2020

Plánujete v tomto období nějakou akci či aktivitu pro rodiny a chcete se připojit? Stačí, když nám do 10. 6. 2020 odešlete vyplněný formulář.

V původním květnovém termínu se k aktivitě přidalo více než 40 subjektů, kterým je téma RODINY blízké – městské organizace, zájmová sdružení, spolky, neziskové či různé jiné prorodinné organizace. Připraveno bylo přes 60 akcí a aktivit.

Věříme, že přes všechna úskalí se nám společně podaří tuto myšlenku zrealizovat. Přijměte proto pozvání – ať už jste rodina, organizace nebo obojí. Zastavte se, a přidejte se, abychom společně poukázali na význam a hodnotu rodin nejen pro společnost, ale i pro každého z nás.