<
Přeskočit na obsah

Aktuality

Jaro je tady a my nezahálíme.

Nejen příroda se po zimě naplno probudila a vše kolem začíná pučet. Fajna rodina brzy představí novinky, na kterých už několik týdnů pracujeme.

NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

Nejen pro ostravské rodiny připravujeme nové webové stránky, na kterých vám budeme přinášet praktické informace o možnostech rodinného vyžití, představíme vám všechna MÍSTA PŘÁTELSKÁ RODINĚ a další centra a organizace, které nabízí program pro rodiny. Pokud pro nás máte tip na příjemné rodinné místo v Ostravě, budeme rádi za jeho DOPORUČENÍ. Pro lepší orientaci budou všechna místa zanesena do interaktivní mapy a chybět nebude ani rozcestník, který má rodinu nasměrovat, dostane-li se do situací, ve kterých potřebuje poradit a podpořit.

Veselými průvodci na novém webu budou ilustrované postavičky Fajne rodiny – máma Ema, táta Jindřich, rozpustilá dcera Karolina, syn Michal a pejsek Dobby, chybět nemůže ani babička Doubrava a děda František. 

DALŠÍ ROČNÍK DNÍ FAJNE RODINY

I když nám epidemiologická situace již druhý rok neumožňuje uspořádat přehlídku rodinných akcí v květnovém termínu v návaznosti na Den rodiny (15. května), pevně věříme, že se v létě situace zlepší a bude možné některé nebo nejlépe všechny akce uspořádat, a tak jsme prozatím přesunuli Dny Fajne rodiny na přelom srpna a září. Pro bližší informace a v případě zájmu o zapojení se na nás můžete již nyní obrátit e-mailem na fajnarodina@ostrava.cz. Prozatím si připomeňme alespoň sestřih z minulého ročníku Dní Fajne rodiny.

Dny Fajne rodiny 2020

VÝSLEDKY DOTAZNÍKOVÉHO ŠETŘENÍ

V posledním čtvrtletí roku 2020 probíhalo dotazníkové šetření potřeb ostravských rodin a my pro vás již máme výsledky. V průběhu dubna vám postupně odprezentujeme výstupy, na kterých se většina respondentů shodla.