<
Přeskočit na obsah

Aktuality

Rodina slaví svůj den

Mezinárodním dnem rodiny se stal 15. květen na základě rezoluce Organizace spojených národů v září 1993. V Česku se tento den slaví jako významný od roku 2006. Nenápadně nám připomíná hodnotu jedinečného seskupení, které má své neoddiskutovatelné místo a význam, a rozhodně není samozřejmostí. Více se o tomto svátku dočtete ZDE.

Situace, která před časem zasáhla veškeré dění ve společnosti, ovlivnila i přípravy mnohých akcí, které jsou s tímto památným dnem spjaty. Zrušené byly snad všechny plánované festivaly a akce oslavující rodinu. Spousta práce, příprav, očekávaní a těšení. Co se dá dělat.

Slavit sice nyní nemůžeme, ale i tak v přípravách pokračujeme. Nový termín pro DNY FAJNE RODINY v Ostravě byl zvolen na přelom srpna a září 2020. Probíhat by měl skoro měsíc a zapojí se do něj všechny instituce, organizace, spolky, které mají co do činění s rodinou v Ostravě. Akce budou probíhat v různých částech Ostravy. Sledujte stránky DNY FAJNE RODINY, kde budou informace přibývat. Věřme tedy, že se potkáme v náhradním termínu a dodatečně si připomeneme poselství Mezinárodního dne rodiny.

Nakonec ještě drobná poznámka. Nestandardní podmínky uplynulých dní nám možná o to víc pomohly uvědomit si sílu své vzájemnosti. Nezapomeňme na to 15. května – třeba při společné rodinné procházce do přírody, či malé oslavě. Oslavujte rodinu.

rodina na horách